Фіджо - український завод виробів з металу! 20 років на ринку України!

Велопричепи

Велопричіп вантажний ФІДЖО Шоппер ВПГ-1
4 900,00 ₴
Велопричіп ФІДЖО Турист ВПТ-1В
4 900,00 ₴
Велопричіп ФІДЖО Турист ВПТ2-В
4 125,00 ₴
Велопричіп ФІДЖО Турист ВПТ1Д
4 900,00 ₴
Велопричіп ФІДЖО Турист ВПТ2Д
4 125,00 ₴

Велопричепи "ФІДЖО"Якщо ви не уявляєте жодного дня без велоподорожей? Якщо ви чекаєте настання теплих днів, щоб знову вирушити в дорогу, то велопричіп стане найкращим вашим придбанням.

Представлені в нашому каталозі велопричепи підходять до всіх без винятку моделей сучасних велосипедів. Такі причепи для велосипеда витримують важкі вантажі та відмінно підходять як для сімейних прогулянок, так і для екстремального велотуризму.

Купуючи у нас туристичний велопричіп, ви зможете легко вирушити в тривалу подорож, адже всі необхідні речі тепер можна буде взяти з собою. Ну а якщо ви доставляєте на своєму велосипеді піцу або розвозите пошту, то вантажний велопричіп стане найкращим вашим помічником.

Ми пропонуємо вам велопричепи відмінної якості, вони виконані з високоякісного металу, деякі моделі оснащені амортизаторами та спеціальними сумками, що не промокаються. Це дозволить вам спокійно подорожувати бездоріжжям і не переживати за свої речі, якщо ви раптом потрапите під дощ.

Компанія Fijo готова створити для вас обрану модель велопричепа в потрібному кольорі. Ми готові втілити у життя ваші мрії та зробити все можливе для того, щоб ваші подорожі велосипедами були зручними.

Для того щоб придбати причеп для велосипеда, що сподобався, просто виберіть його, оплатите зручним способом і чекайте доставку. Якщо ж ви боїтеся, що самостійно не впораєтеся, просто зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони, враховуючи ваші вимоги та умови експлуатації велопричепів, підкажуть яку з представлених моделей вам краще вибрати, приймуть замовлення та організують доставку.

Відкрий нові маршрути та відчуй вільну дух вітру з велопричепом Fijo!
Велопричіп - Ваш надійний друг на довгі дистанції.

Ви можете купити
наші продукти
у наших партнерів
Нова Лінія Епіцентр Спортмастер