Фіджо - український завод виробів з металу! 20 років на ринку України!

Металеві Огорожі, Секції, Ворота, Хвіртки

Металеві огорожі, Ворота, Хвіртки, Стовпчики

Сьогодні металеві паркани стають все популярнішими, адже такі огорожі відрізняються надійністю, функціональністю, оригінальним зовнішнім виглядом та довговічністю всіх його елементів, а також низькою ціною. Завдяки тому, що металеві огорожі та ковані огорожі мають достатню міцність, їх практично неможливо зламати або пошкодити. Ми пропонуємо вам металеві паркани та металеві огорожі, виготовлені зі сталевої труби прямокутного або квадратного перерізу. Перевагою наших конструкцій є досить легка вага та високий ступінь міцності.Декор виконаний з оригінальних кованих елементів, тому металеві огорожі, виготовлені нашою компанією, мають естетичний вигляд, чим привертають увагу. Крім того, всі наші металеві огорожі проходять покриття у два етапи – спочатку виконується антикорозійна обробка, після якої наноситься порошкова фарба. Така технологія гарантує будь-яким конструкціям підвищену міцність, стійкість до стирання, перепадів температур, корозії.

Переваги металевих огорож від Fijo

  • Завдяки тому, що створені конструкції виготовлені із сталевих труб, такі огорожі та ворота не створюють відчуття того, що ви знаходитесь у замкнутому просторі, а також гарантовано забезпечують надійний захист земельної ділянки.
  • Усі огорожі металеві, виготовлені нашою компанією, не вимагають особливого догляду. Щоб встановлений паркан і через десять років мав первозданний вигляд, вам потрібно лише відновлювати антикорозійне покриття металу і покривати його фарбою.
  • Наші ковані паркани відрізняються акуратним зовнішнім виглядом, а завдяки тому, що конструкція гратчаста, ви матимете чудовий огляд, а на ділянці буде ще більше світла. - Наші огорожі абсолютно не бояться механічних пошкоджень, снігу, дощу та сильного вітру.
  • Ми пропонуємо своїм клієнтам величезний вибір металоконструкцій, за допомогою яких ви зможете створити будь-яку огорожу.
  • Всі наші ковані огорожі чудово поєднуються як із звичайними стійками з металу, так і стовпами із природного каменю чи цегли.
  • За бажанням замовника ми можемо доповнити обрану модель огорожі металевими стовпами, двостулковими воротами або хвірткою. Для того, щоб замовити паркан просто зв'яжіться з нами. Наші досвідчені фахівці якісно виконають монтаж огорожі.

Металеві огорожі - найпопулярніший вид огорож! 

Ви можете купити
наші продукти
у наших партнерів
Нова Лінія Епіцентр Спортмастер